Kategória: Verseny eredmények

Junior párbajtőr világkupa

2017.10.14-15.
Riga (Latvia)

Junior férfi párbajtőr egyéni:
15. Bende Bence
(239 induló)

Magyar Kupa 1. Forduló

2017.09.16-17
Budapest

Junior férfi párbajtőr:
2. Bende Bence
48. Vígh Domonkos
73. Serman Péter
77. Sántha Máté

Patócs Zsolt és Bende Bence

Kadet férfi párbajtőr:
20. Serman Péter
45- Sántha Máté
53. Vígh Domonkos
102. Kerényi Gábor Manó
(105 induló)

Kadet – Junior párbajtőr válogató

2017.06.11.
Budapest

Junior férfi párbajtőr:
5. Bende Bence
48. Serman Péter
60. Sántha Máté
75. Göltl Norbert Márk
88. Gömböcz Ákos
(99 induló)

Junior női párbajtőr:
54. Horváth Emma
(69 induló)

Kadet férfi párbajtőr:
35. Sántha Máté
53. Serman Péter
61. Gömböcz Ákos
63. Göltl Norbert Márk
(78 induló)

Kadet-Junior Férfi, Női Párbajtőr Előválogató – GEOTECH KUPA

2017. május 27-28.
Tata

Junior férfi párbajtőr:
1. Bende Bence
74. Serman Péter
76. Göltl Norbert Márk
(108 induló)

Bende Bence és Patócs Zsolt

Bende Bence és Patócs Zsolt

Junior női párbajtőr:
32. Örkényi Boglárka
(80 induló)

Kadet férfi párbajtőr:
57. Serman Péter
75. Göltl Norbert Márk
(80 induló)

OMT Tata Iron Trade Kupa – Felnőtt párbajtőr válogató

2017.05.20-21.
Tata

1. nap:
Férfi párbajtőr:
33. Bende Bence
59. Fatalin Péter
78. Sántha Máté
(104 induló)

2. nap
Férfi párbajtőr:
17. Bende Bence
65. Sántha Máté
81. Fatalin Péter
(96 iduló)

Olimpici GP5. Békéscsaba – Csaba Kupa

2017.05.12-14.
Békéscsaba

Törpici Fiú Párbajtőr:
15. Bognár Barna
41. Varga Ágoston
(56 induló)

Törpici Leány Párbajtőr:
23. Németh Cintia
(53 induló)

Gyermek Fiú Párbajtőr:
19. Kerényi Gábor
103. Kőhalmi Máté
(103 induló)

Újonc Fiú Párbajtőr:
9. Janzsó Ádám
27. Járai Jeromos
39. Kerényi Gábor
81. Kőhalmi Máté
(96 induló)

Serdülő Fiú Párbajtőr:
25. Kerényi Gábor
38. Janzsó Ádám
56. Serman Péter
72. Járai Jeromos
92. Kőhalmi Máté
(93 induló)

Serdülő Leány Párbajtőr:
45. Szabó Dóra
(70 induló)

II. Országos Sulivívó Találkozó

2017.04.27
Budapest

Férfi Párbajtőr Verseny 5-6. osztáy:
3. SZTANKOVICS Márk (BRENNER JÁNOS ÓVODA, ÁLT. ISK., GIMN. ÉS KOLL., SZHELY)

Női Párbajtőr Verseny 5-6. osztály:
10. TÓTH Boglárka (BRENNER JÁNOS ÓVODA, ÁLT. ISK., GIMN. ÉS KOLL., SZHELY)
16. MAGYAR Júlia (BRENNER JÁNOS ÓVODA, ÁLT. ISK., GIMN. ÉS KOLL., SZHELY)
23. BERTÓK Izabella (BRENNER JÁNOS ÓVODA, ÁLT. ISK., GIMN. ÉS KOLL., SZHELY)
25. ERNYEY Júlia (BRENNER JÁNOS ÓVODA, ÁLT. ISK., GIMN. ÉS KOLL., SZHELY)
27. MOLNÁR Nóra (BRENNER JÁNOS ÓVODA, ÁLT. ISK., GIMN. ÉS KOLL., SZHELY)

Vívó Diákolimpia 2017

2017.04.28
Budapest

Férfi Párbajtőr Egyéni III. korcsoport (2004-2005):
36. KERÉNYI Manó Gábor (PARAGVÁRI UTCAI ÁLT. ISK., SZOMBATHELY)
(77 induló)

Férfi Párbajtőr Egyéni IV. korcsoport (2002-2003):
18. SERMAN Péter (PARAGVÁRI UTCAI ÁLT. ISK., SZOMBATHELY)
(79 induló)

Férfi Párbajtőr Egyéni V. korcsoport (2000-2001):
5. SÁNTHA Máté (ELTE BOLYAI JÁNOS GYAK. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., SZOMBATHELY)
42. GÖLTL N. Márk (PTE SZOC. ÉS EÜ. SZKI. SZENT GYÖRGYI ALBERT TAGINT., SZOMBATHELY)
(56 induló)

Női Párbajtőr Egyéni V. korcsoport (2000-2001):
11. HORVÁTH Emma (ELTE BOLYAI JÁNOS GYAK. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., SZOMBATHELY)
(47 induló)

Junior Férfi-Női Párbajtőr Egyéni és Csapatbajnokság

2017.02.04-05.
Budapest

Férfi Párbajtőr Egyéni:
13. BENDE Bence
93. GÖLTL Norbert Márk
(98 induló)

Női Párbajtőr Egyéni:
13. SZABÓ Viktória
34. HORVÁTH Emma
64. BUDAI Blanka Emőke
68. ÖRKÉNYI Boglárka
(87 induló)

Női Párbajtőr Csapat:
11. SZOMBATHELY

Olimpici GP3. – MOA Suli Kupa

2017.01.20-22.
Budapest

Törpici fiú párbajtőr:
22. Varga Ágoston Péter
(56 induló)

Gyermek fiú párbajtőr:
28. SZABÓ Domonkos
32. KERÉNYI Gábor Manó
33. KOLLARITS Olivér
56. SZALAI Bernát
64. KŐHALMI Máté
86. VARGA Ágoston Péter
(99 induló)

Gyermek leány párbajtőr:
79. Csonka Sára
(79 induló)

Újonc fiú párbajtőr:
3. JANZSÓ Ádám
18. JÁRAI Jeromos
58. KERÉNYI Gábor
59. SZABÓ Domonkos
76. KOLLARITS Olivér
98. KŐHALMI Máté
100. VARGA Ágoston
(100 induló)

Serdülő fiú párbajtőr:
42. KERÉNYI Gábor
51. SERMAN Péter
80. SZABÓ Domonkos
90. KŐHALMI Máté
(91 induló)